przejdź do strony głównej

Na swój dom czeka piesek JOKER H. Ahchala.

 

Ma piękną proporcjonalną budowę, średnią kość i wzrost, piękną samczą głowę i lśniący włos. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, ma kontakt z dziećmi. Jest pieskiem, który potrzebuje bliskości człowieka, bardzo lubi przebywać w jego towarzystwie. Jest po kursie w psim przedszkolu. Wspaniale stróżuje, a jego głos ma już mega moc.

 

W nowym domu nie zaakceptuje innego samca! 

 

Szukamy mu Domu prawdziwych miłośników zwierząt - ludzi, którzy chcą mieć przyjaciela, a nie tylko stróża na etacie. Nie oddamy psa do kojca, czy pilnowania niezamieszkałych działek. Nie sprzedajemy też do pseudohodowli. Joker od urodzenia przebywa z psami i ludźmi, dlatego niewskazany jest dom, gdzie domownicy bardzo długo pracują.

 

W odchowanie, wychowanie i pielęgnację Jokera włożyliśmy wiele troski. I tylko w troskliwe ręce oddamy naszego pieska. Wszystkie nasze mastify żyją swobodnie w domu i ogrodzie, mają stały dostęp do właścicieli. Są naszymi kompanami życia. Nasze psy, to nasza pasja. Czekamy na ludzi, którzy w podobny sposób spojrzą na pięknego Jokera. 

 

JOKER H(appy) Ahchala zasługuje na swoje własne królestwo, gdzie będzie "oczkiem w głowie" przyszłych właścicieli. W naszej hodowli jest jednym ze stada, a jak żaden inny pies potrzebuje być jedynakiem.

Swoim ludziom odwdzięczy się bezgraniczną miłością i wiernością!

 

Galeria zdjęć Jokera - tutaj

 

 

 

***************************** 

Zainteresowanych maluszkiem z naszej hodowli

  zapraszamy do kontaktu  

e-mail: ahchala@gmail.com

tel: +48 600 708 404

na zdjęciu nasz pierworodny tybetan -STING:)  

 

  • Maluchy z naszej hodowli wychowywane są w domu wśród domowników, rodzą się i rosną w najcieplejszej części naszego dużego pokoju,
  • Od urodzenia obcują z dorosłymi i dziećmi, 
  • Od pierwszych tygodni poddajemy je wczesnej stymulacji neurologicznej i socjalizacji, 
  • Mają stały kontakt z innymi psami z naszego stada, które przebywają wolno w ogrodzie i w domu i są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny,
  • Są pod bieżącą opieką weterynaryjną naszej stałej Pani weterynarz,  
  • Karmione sa wyskogatunkowymi karami Super Premium,
  • Zaszczepine są wg kalendarza szczepień i kilkukrotnie odrobaczone, 
  • Do nowych domów wyjeżdżają z wyprawką, książeczką zdrowia, metryką urodzenia ZKwP oraz obfitym "informatorem" na temat wychowania i pielęgnowania tybetana,
  • Jako hodowcy jesteśmy do dyspozycji właścicieli 24/h, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w każdej "tybetańskiej" sprawie! 

Nie sprzedajemy naszych szczeniąt do bloku i do pilnowania niezamieszkałych działek! Szczeniak nie powinien być zakupiony, jako maskotka, czy prezent.  Zakup psa wiąże się z odpowiedzialnością za jego los i życiem z nim przez najbliższe ok. 10 lat ... powinien być przemyślany i poprzedzony zgłębieniem wiedzy na temat rasy.

 

 

 

 

 

 

 * Mastif tybetański * Do - khyi * Mastif tybetański * Tibetan Mastiff * Do - khyi * Mastiff  * Mastif tybetański *